Her Nereye İstersen, Oraya !
"Lider Uçak Firmaları, Günde Yüzlerce Sefer, Ucuz Bilet Satış Sitesi UcakBiletiAl.Org'da!... "

Uçak Bileti Al

uçak bileti al

Türk Hava Yolları

Otobüse binersin orana burana ağrı saplanır, bacaklarını istediğin gibi uzatamazsın bir de uzun boyluysan ve ön tarafta oturan uyuma moduna  geçip koltuğu arkaya yaslamış ise yandın demektir. Uzun yol tabi uyuyacak birde horlarsa tam o zaman bittiğin gündür , henüz gecenin 2 si ve daha Bursa’ya beş  saat var , gece yarısı iki biter mi bu yol , bitmez bu biçimde . Peki ne yapmak gerekir bu yol işkencesini bertaraf edebilmek için ? Sizleri bilmem fakat ben bu yola bu biçimde dört saat daha tahammül edemem , yapacağım ilk şey , vereceğim ilk öğüt bir uçak bileti al  .

ucakbiletial.org ile en ucuz uçak biletini satın alabilirsiniz , emin olmakta zorluk çekiyorsanız veya bir karara varamıyorsanız uçak bileti rezervasyonu da yapmak imkan dahilinde. Şüphesiz yaptığınız uçak bileti rezervasyon işlemi son ana değin sizi beklemiyor , bunun da bir müddetin var , örneğin Anadolu Jet uçak bileti rezervasyon zamanı sefer saatinden 40 gün evvel başlar ve uçak bileti alma işlemini son kırk sekiz saatlik dilimden evvel yapmak zorundasınızdır, aksi takdirde rezervasyon iptal olur ve koltuğunuz başka bir yolcuya satışı için hiçbir engel kalmaz.

Online uçak bileti rezervasyonu en fazla 7 kişilik ve altı uçuş için geçerlidir. İç hat uçak bileti almışsanız yetişkin sayısı kadar bebek sayısı olabilir , 3 kişi iseniz 3 de bebek olabilir , mutlaka bebeklerin nüfus cüzdanlarını yanınızda bulundurun.Dış hatlara uçak bileti almışsanız sadece iki bebek uçağa alınır.Yurtdışı uçuşlarında ki bu ksıtlama uluslar arası kurallar çerçevesinde gerçekleştirilir.

Elektronik uçak bileti satın alma

Uçak biletinizi kağıda bastırdınız acenteden ve uçuş 1 hafta sonra fakat birde baktınız  çantanızda yok , acaba çamaşır makinesinde yıkandı da tuz buz mu oldu ? Böyle şeyler çoğu zaman insanların başına geliyor ancak  dijital ortamdaki uçak biletleri kesinlikle silinmez yok olmaz kaybolmaz. Uçuş bilet bilgilerinin tümü  dijital platformda depolanır ve uçak bileti satışı esnasında sizlere gerekli bilgileri barındıran elektronik seyahat belgesi takdim edilir. Uçak bilet rezervasyonu ile gerçekleştirilen ödeme, kağıt bilet satın alındığında gerçekleştirilenden farksızdır .Yanınızda bir uçuş belgesi olmasa bile hava limanı giriş kapılarından sadece resimli bir kimlik belgesiyle (nüfus cüzdanı, ehliyet – sürücü belgesi ,pasaport yada  evlilik cüzdanı  ) geçebilirsiniz. Yurt içi uçuşlarının hepsinde elektronik seyahat belgesi ile uçuşunu gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Hava Yolları Uçak Bileti AL

http://www.ucakbiletial.org ile Pegasus Hava Yolları – Flypgs ,Türk Hava Yolları – THY ,  Onur Air , Sun Express uçak bileti alabilmeniz imkan dahilinde.Çoğu zaman hava yolu şirketleri indirimli uçuşları Ankara İstanbul ve Antalya Ankara Yurt İçi uçuşlarında  yapmaktadır .Bu tür indirim ve promosyonlara tek tek uçak firmalarının sitelerine üye olmak yada sosyal medya sayfalarını takibe etmek yerine , tek elde toplayan ucakbiletial.org/ sosyal medya sayfalarımız facebook.com/ ve twitter.com/ ile erişebilirsiniz.

 Yandex.Metrica