Her Nereye İstersen, Oraya !
"Lider Uçak Firmaları, Günde Yüzlerce Sefer, Ucuz Bilet Satış Sitesi UcakBiletiAl.Org'da!... "

Tunus Uçak Bileti

Tunus uçak bileti fiyatları ve Tunus uçak seferleri hakkında detaylı bilgi için www.ucakbiletial.org sitemizde arama yapınız.

 

Akdeniz Kıyısında Mistik Bir Cennet: Dünyanın en büyük çölü Sahra ve en güzel denizi Akdeniz arasında hurma, zeytin, palmiye, bedevi halıları, çöl gülleri ve çok daha fazlasıyla dolu küçük bir ülke Tunus. Sicilya Boğazı ile Avrupa’dan ayrılan ve sadece 140 km mesafede bulunan 1298 kilometrelik Akdeniz sahili ile turizm potansiyeli yüksek, her zaman gezip görülebilecek iklime sahip sıcak, mistik bir Arap cumhuriyeti.

 

 Tunus Müzeleri: Carthage Ulusal Müzesi, Bardo Müzesi, Chemtou Müzesi, Saousse Müzesi, Guellala Müzesi, Dar Ben Abdallah, Paleochretien Müzesi ve Kartaca Antik Kenti, St. Vincent de Paul Katedrali, Al Zaytune Cami (Zitouno Cami), Bab El bahr Kapısı (Fransız Kapısı), Bab Saadoun, Medina çevresi, Belvedere Parkı ve Modern Sanatlar Müzesi, Tourbet-El- Bey, Habip Baurguiba Bulvarı.

 

Tunus’ da Neler Yapılır?  Masmavi Akdeniz kıyısında deniz, kum, güneş keyfi, enfes manzara arasında su altı dalışları, Sahra Çölü’ nde safariye çıkmak, Tunus’ un Şanzelizesi kolonyal mimari eserleriyle bezeli Habip Baurguiba Bulvarı’nda gezinti, en büyük parkı Belvedere ve Tunus Gölü, dünyanın önemli mozaik müzelerinden Bardo Müzesi ziyareti, UNESCO Dünya Mirası listesindeki Kartaca Antik Kenti, muhteşem manzaralı Sidi Bou Said ve tarihi Dar Ennejma Ezzahra (Akdeniz Ve Arap Müziği Merkezi olarak kullanılıyor), Hammamet Uluslararası Kültür Merkezi ziyaretleri.

 

 Tunus’ da Alışveriş Keyfi: Sidi Bou Said, Bab El Bahr Medina Çarşısı civarında el sanatlarıyla ilgili birçok hediyelik eşya bulabilirsiniz. Susa baharat ve dokuma ürünü eşya alternatifleri fazla olan bir şehir. İçinde renkli kumlar bulunan şişeler, deve derisinden eşyalar, sandaletler, darbukalar, ahşap, bakır süs eşyaları, sabunlar, aroma yağları, esans ve parfümler, mavi seramik Tunus kapıları, altın veya gümüş kaplama kuş kafesleri hatıra olarak almak isteyebileceğiniz eşyalar arasında.

 

Tunus’ da Yemek Çeşitleri Ve Restoranlar: Akdeniz ülkesi olmasının avantajı ile deniz mahsulleri yemekleri, baharatlarla pişirilen kuzu eti yemekleri, ince bulgurlu çorba, kuskus, safranlı pilav ve ekmek çeşitleri, hamur işleri ve tatlıları, nane çayı en çok tüketilen yiyecekler.  Tunus’ da Gece Hayatı Çok Hareketli bir gece hayatı olmasa da Habip Baurguiba Bulvarı teras kafeleri geç saatlere kadar hareketli. Hotel Plaza Corniche gece kulübü, Le Boeuf sur le toit, Oscar, şehrin en popüler mekânları.

 

İstanbul Tunus uçak bileti fiyatları için en uygun seçenekler ucakbiletial.org sitemizde.

 Yandex.Metrica