Her Nereye İstersen, Oraya !
"Lider Uçak Firmaları, Günde Yüzlerce Sefer, Ucuz Bilet Satış Sitesi UcakBiletiAl.Org'da!... "

Tokyo Uçak Bileti

Tokyo uçak bileti fiyatları ve Tokyo uçak seferleri hakkında detaylı bilgi için www.ucakbiletial.org sitemizde arama yapınız.

 

Tokyo Hakkında:Dünyanın en ilginç ülkelerinden birisidir Japonya. Yüz ölçümü Türkiye’nin yaklaşık olarak yarısı olmasına rağmen nüfusu ise neredeyse ülkemizin iki katı kadardır. Bir ada ülkesi olan Japonya’nın en güzel ve 35 milyonluk nüfusuyla en kalabalık şehridir Tokyo. Sadece Japonya’nın da değil dünyanın en kalabalık şehrinden bahsedince yorucu ve çekilmez bir hayat hayal edebilirsiniz. Fakat bu kadar kalabalığına rağmen huzur veren bir sessizlik hâkimdir Tokyo sokaklarında. Teknoloji devi olan Japonya’nın eğitim, ekonomi ve ulaşım merkezi de başkent Tokyo’dur.

 

Tokyo’ya Neden Gitmeliyim?Dünya’nın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz balıklara rastlamak istiyorsanız Tokyo en ideal seçim olacaktır. Gelirinin büyük bir kısmını balıkçılıkla sağlayan bu ülkede yer alan dünyanın en büyük balık pazarı Tokyoda bulunan Tsukiji balık pazarıdır. Ya da modayı yakından takip etmeyi seviyorsanız modanın kalbi sayılan Tokyo sizin için ideal bir yer olacaktır. Sıkılmak kelimesinin anlamını yitirdiği Tokyo şehrinde dünyanın en ilginç müzelerine gitme fırsatınız olacaktır.

 

Tokyo’da Ne Yenilir?Tokyo ve yemek kelimelerini matematiksel olarak toplarsanız eşitliğin karşı tarafında balık kelimesine ulaşırdınız her halde. Dünyaca ünlü ve çiğ balık diye anılan sushinin anavatanında olup da Nigiri sushiyi tatmadan buradan ayrılmayın deriz. Sadece balık da değildir Tokyo mutfağında ünlü olan. Barbekü tavuğa yeni bir anlam katan Yakitori yemediyseniz tavuk yedim dememelisiniz. Bunun yanı sıra bir çorba ve üç farklı yemek çeşidini bulabileceğiniz Kaiske Ryori adı verilen mekânlarla doludur Tokyo sokakları ve buralarda lezzetli yemekler imkânı sunar bu güzel şehir sizlere.

 

Tokyo’da Nereler Gezilmeli?Japonya’nın en büyük müzesi olan Tokyo Ulusal Müzesi, İmparatorluk Sarayı, Tokyo Uluslararası Akvaryumu, Ginza ve Civarı, Edo Kalesi ve daha birçok tarihi ve kendine has kültürel yapısıyla eşsiz güzellikte gezilecek yerlere sahiptir Tokyo.

 

Tokyo’dan Ne Alınır?Bir alış veriş cenneti olan Tokyo’da en çok rastlayacağınız hediyelik eşya türleri oyuncak ve kıyafet sektöründedir. Ve içerideki mutfak eşyasından elektroniğe ya da takıya varana kadar ne alırsanız 100 yen ödediğiniz! 00 yen mağazalarıyla ünlüdür Tokyo şehri.

Bütün bu ve daha sayamadığımız birçok güzellikleriyle sizleri büyüleyecek olan Tokyo sempatik çekik gözlü insanlarıyla misafirperverliği doruklarına kadar yaşatacaktır burayı tercih eden turistlere. Bizden söylemesi.

 

İstanbul Tokyo uçak bileti fiyatları için en uygun seçenekler ucakbiletial.org sitemizde.

 Yandex.Metrica