Her Nereye İstersen, Oraya !
"Lider Uçak Firmaları, Günde Yüzlerce Sefer, Ucuz Bilet Satış Sitesi UcakBiletiAl.Org'da!... "

Sun Express Uçak Bileti

Sun Express uçak bileti fiyatları ve Sun Express uçak seferleri için ucakbiletial.org sitemizde arama yapabilirsiniz.

 

Dünyanın en büyük hava yolu şirketleri arasında yer alan 2 dev olan Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortaklığı ile 1989 yılında Antalya merkezli olarak kurulan Sun Express, Almanya ağırlıklı seferler ile Almanya’da yaşayan gurbetçilere ve bu gurbetçilerin Türkiye’de yaşayan akrabalarını çok daha ekonomik fiyatlı uçak biletleri ile kavuşturma amacını taşımaktadır. İlerleyen yıllar ile beraber istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Sunexpress Hava Yolları buna paralel olarak 2006 yılında İzmir’de ikinci merkezini açmıştır.

 

Bu merkez ile beraber İzmir’den pek çok merkeze direkt uçuşlar düzenlemeye başlayan Sun Express bu sayede İzmirlileri aktarmalı uçuş eziyetinden kurtarmıştır. Yine Anadolu’da yer alan pek çok noktadan Almanya’ya direkt uçuşlar başlatıldı ve buna ek olarak her uçuştan puan kazanılmasını sağlayan Sun Points hayata geçirilmiştir. Takvimler 2011 yılını gösterdiği zaman ise bu sefer Almanya merkezli olarak Sun Express Almanya kurulmuş ve Almanya’dan dünyanın önemli turizm merkezlerine turistik uçuşlar başlatılmıştır.

Büyüyen hava yolu markası tüm hizmetlerini daha kaliteli bir şekilde sunabilmek adına merkezi olan Antalya’da SunExpress Plaza adresine taşınmış ve akıllı bina uygulamalarına sahip olan 8 bin metrekarelik dev bir merkeze kavuşmuştur. Uzun süreli uçuşlara imza atan hava yolu firması bu nedenle uçak içi eğlence sistemi olan kablosuz eğlence sistemi ile yolcularının beraber geçirilen her saniyede unutulmaz anılar kazanmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

 

Sunexpress uçak filosu içerisinde toplamda 189 koltuk sayısına sahip olan 54 adet Boeing 737-800 bulundururken yine 149 yolcu kapasitesine sahip olan 5 adette Boeing 737-700 bulundurmaktadır. Toplamda 59 uçağında 10 bin 951 yolcu kapasitesine sahip olan Sun Ekspress bu sayede Türkiye’nin en kaliteli filosuna sahip olan hava yolu firmaları arasına adını yazdırmayı başarmaktadır. Sunexpress bilet satışlarında her zaman kalite hizmet dengesine dikkat etmekte olup özellikle de direkt uçuşlar düzenlediği noktalarda daha ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Hava yolu ulaşımını tercih eden kişiler için ekonomik fiyatlı biletleri üstün kaliteli hizmeti ile buluşturan Sunexpress müşteri hizmetleri günün her saati hizmeti vermeyi sürdürmektedir.

 

SunExpress uçak bileti her destinasyona ucakbiletial.org sitemizde.

 Yandex.Metrica