Her Nereye İstersen, Oraya !
"Lider Uçak Firmaları, Günde Yüzlerce Sefer, Ucuz Bilet Satış Sitesi UcakBiletiAl.Org'da!... "

Soçi Uçak Bileti

Soçi uçak bileti fiyatları ve Soçi uçak seferleri hakkında detaylı bilgi için www.ucakbiletial.org sitemizde arama yapınız.

 

Kafkasların Batı Eteklerinde Güzel Bir Şehir Soçi

Soçi Rusya’ nın güzel ve deniziyle ünlü bir tatil kentidir. Kafkasların batı eteklerinde Karadeniz’ in batı kıyısında yer alan bir kenttir. Rus halkının yazın tatil için gittiği bir tatil merkezi olan Soçi eşsiz doğası ve deniz manzarasıyla turistlerin de ilgisini çekmektedir. Bölge de bulunan şifalı sular birçok kişinin buraya gelmesine neden olmaktadır.

 Soçi Müzeleri: Soçi’de görülmesi gereken yerlerden birisi Soçi Tarih Müzesi’ dir. Kafkasya’ nın toprak yapısının doğal oluşumları ve bölge insanının etnografik özellikleri bu müzede görülmektedir. 1930 lu yıllardan kalan Sanat galerisi, Tiyatro, İstasyon ve Tarihi kliseleri görülmesi gereken yerlerdendir.

 

 Soçi’ de Neler Yapılır: Soçi doğal güzellikleriyle ünlü bir şehirdir. Doğal güzelliklerini görmenin yanında Spa hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Soçi de çay yetiştirilmektedir. Çay yetiştirilen bu bölgelere gidebilir, buraları gezebilir, çay kültürünü öğrenebilirsiniz. Agura şelalesi içerisinde bulunan yürüyüş parkurlarında gezebilirsiniz. Kışın gittiğinizde Krasnaya Polyana yani Kızıl Çadır anlamına gelen bölge kış sporları için elverişli bir alandır. Soçi Arboretum yani Dendrariy Parkı içerisinde dünyanın çeşitli yerlerinden getirilmiş bin tür ağaç bulunmaktadır. Ayrıca heykellerle döşenmiş bu parkın içerisinde yürüyüşler yapabilirsiniz.

 

 Soçi’ de Alışveriş Keyfi:Soçi’de küçük butikler içerisinde Rus ve Batılı modacıların tasarımları bulunabilir. Yerel ürünleri sokak aralarında küçük satıcılardan alabilirsiniz. Yiyecek alışverişi için Soçi pazarlarını ziyaret edebilirsiniz.

 

 Soçi’ de Yemek Çeşitleri ve Restoranlar: Rus yemekleri içerisinde yer alan Borç Çorbası, Tavuk Kievski ve Şaşlık yani ızgara et çeşitleri yenmesi gereken Soçi lezzetleri arasındadır. Bunun dışında Karadeniz kıyısında yer alan bu kentte çeşitli deniz ürünleri yiyebilirsiniz. Vostochny Kvartal deniz kenarında bir restorandır. Kalipso Soçi’ nin en seçkin mekânlarından birisidir. Burada Akdeniz mutfağından yemekler sunulmaktadır. Restoran Sccol da yabani av hayvanları yemek olarak sunulmaktadır ve çeşitli balıkları da burada yemek mümkündür.

 

 Soçi’ de Gece Hayatı: Soçi gece hayatının en eğlenceli en hareketli yaşandığı kentlerden birisidir. Soçi’ de birçok gece kulübü bulunmaktadır. Birbirinden farklı özelliklerdeki bu gece kulüpleri eğlenmek için iyi mekânlardır. Vosmoe Nebo Soçi’ nin en ünlü gece kulübüdür. Tincoff, Bar London, Volna gidilebilecek gece kulüplerindendir.

 

İstanbul Soçi uçak bileti fiyatları için en uygun seçenekler ucakbiletial.org sitemizde.

 Yandex.Metrica