Her Nereye İstersen, Oraya !
"Lider Uçak Firmaları, Günde Yüzlerce Sefer, Ucuz Bilet Satış Sitesi UcakBiletiAl.Org'da!... "

Şarm El Şeyh Uçak Bileti

Şarm El Şeyh uçak bileti fiyatları ve Şarm El Şeyh uçak seferleri hakkında detaylı bilgi için www.ucakbiletial.org sitemizde arama yapınız.

 

Çöldeki Sürpriz Şehir Şarm El Şeyh: Sina yarımadasında yer alan ve muhteşem güzellikteki Kızıldeniz’ e kıyısı olan kent, içinde rengârenk bir dünya barındırıyor. Kıyı boyunca uzanan Şarm el Şeyh kenti, her yıl binlerce turistin akınına uğrayan turistik hizmet veren bir yer. Kıyı kesiminde yer alan ve turkuaz suların kıyılara vurduğu muazzam kumsal 30 km uzunluğunda.

 

Şarm El Şeyh Müzeleri:Kentte müze bulunmasa da tarihi bölgede kültür gezisi yapabileceğiniz yerler mevcut. Sina Dağı özellik açısından Hz. Musa ya inen on emirin dağı olarak biliniyor. Musa yolu adlı yoldan dağın zirvesine tırmanarak ulaşabilirsiniz. Zirveden görülecek Sina çölünün eşsiz manzaralarını fotoğraflayıp, tatil anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Diğer gezebileceğiniz tarihi yer ise; Azize Katherina Manastırıdır.

 

Şarm El Şeyh ‘ de Alışveriş Keyfi:Her çeşit alışveriş merkezi ve casino bulabileceğiniz kentte, en fazla tercih edilen yerler arasında modern çizgiye sahip Soho Square, egzotik mısır pazarı gezmek isteyenler için old market, bölgeye özgü ilginç eşyalar almak isteyenler için ise Mall Darya ve daha birçok farklı alışveriş mekânı bulunmaktadır.

 

Şarm El Şeyh’ de Yemek Çeşitleri ve Restoranlar:Egzotik ülkelere ziyaret etmenin artıları arasında farklı ülke mutfağının oraya özgü yemek ve tatlı çeşitlerini tadabilecek olmaktadır. Bu kentte de çeşit sınırsız ancak, kıyı şehri olmasının getirisi olarak çok zengin bir deniz ürünleri menüsü bulunmaktadır. Bunun dışında Mısır mutfağına ait tüm yiyecekleri bir arada bulabiliyorsunuz. Eğer dilerseniz Japon ve Tayland yiyecekleri yapan mekânlarda uzak doğu mutfağının ilginç lezzetlerini de keşfedebilirsiniz. Fransız mutfağı yemeklerini yiyebileceğiniz restoranlar da zengin çeşitlerin arasında yer alıyor.

 

Şarm El Şeyh’ de Özel Yaşam / Gece Hayatı:Lüks ve capcanlı otellerin bulunduğu kentte isterseniz, otellere ait mekânlarda gece eğlencelerine katılabilir ya da şehrin gece hayatını keşfe çıkarak, birbirinden ilginç konseptlere ev sahipliği yapan clublarda, marinalardaki mekânlarda eğlenebilirsiniz. Batıya özgü eğlence mekânları yanı sıra kendi kültürlerinde eğlencelerin sergilendiği Naama Bay’ da yer alan çok sayıdaki bar ve restoranda ilginç gösteriler, bambaşka ambiyanslar eşliğinde dilediğiniz müzik seçeneklerini çalan mekânlarda gecenizi canlandırabilirsiniz.

 

İstanbul Şarm El Şeyh uçak bileti fiyatları için en uygun seçenekler ucakbiletial.org sitemizde.

 Yandex.Metrica