Her Nereye İstersen, Oraya !
"Lider Uçak Firmaları, Günde Yüzlerce Sefer, Ucuz Bilet Satış Sitesi UcakBiletiAl.Org'da!... "

Pegasus Uçak Bileti

Pegasus uçak bileti fiyatları ve Pegasus uçak seferleri için ucakbiletial.org sitemizde arama yapabilirsiniz.

 

Adını Yunan mitolojisinde yer alan ve uçan at olarak bilinen mit üzerinden alan Pegasus Hava Yolları kurulmuş olduğu 1989 yılından bu yana birkaç kez el değiştirse de yine de yoluna başarılı bir şekilde devam etmeyi sürdürmektedir. Özelikle de hala sahibi olan Ali Sabancı’nın büyük ortakları arasında yer alan ESAS Holding tarafından 2005 yılında satın alınması ile beraber Pegasus Hava Yolları büyük bir hızla büyümüş ve bugün ucuz uçak bileti arayan kişilerin vazgeçilmez adresi olmayı başarmıştır.

 

2015 yılı itibari ile 30 tanesi yurt içinde, 59 tanesi de yurt dışında olmak üzere toplamda 89 noktaya sefer düzenleyen Pegasus Hava Yolları 37 farklı ülkeye uçuş yapmaktadır. Genç bir filoya sahip olan firmanın 189 yolcu kapasitesine sahip olan 46 adet Boeing tipi yolcu uçağı ve buna ek olarak 174 yolcu kapasitesine sahip 5 adet Airbus yolcu uçağı bulunmaktadır. Yine tek seferde en fazla uçak siparişi olarak tarihe geçen Pegasus filosuna katmak üzere 75 adet Airbus siparişi vermiştir.

 

Uçuş boyunca okuyabileceğiniz Pegasus yayınları koltukların arkasında yer alırken size zamanın nasıl geçtiğini unutacaktır. Uçuş hizmetlerinin yanı sıra Pegasus araç kiralama ve otel rezervasyon gibi alanlarda da ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir. Uçuş güvenliğine çok önem veren firma bunu sağlayabilmek adına kurmuş olduğu Pegasus eğitim akademisi üzerinden personeline eğitim hizmeti vermektedir.

 

Firmada uçuş hizmeti veren tüm pilotlar 1994 yılından bu yana Pegasus pilot eğitimi programından geçirilmekte ve bunun ardından uçuşlara başlamaktadır. Aynı şekilde kabin memurları da Pegasus kabin eğitimi programından geçirilmekte ve bu sayede uçuş esnasında sunulan kabin hizmetinin kalitesi de garanti altına alınmaktadır. Firmanın en önemli özelliklerinden biri de son derece yüksek bir seviyede tutulmayı başaran Pegasus zamanında kalkış performansı ile pek çok rakibini geride bırakmaktadır. Özellikle de erken tarihli bilet alımları için çok daha uygun fiyatlar sunan ( Flypgs )Pegasus kampanyaları ile de bilet fiyatlarını aşağıya çekmeye devam etmekte ve yolcularına çok daha düşük fiyatlarla çok daha konforlu uçuş yapma kolaylığı sağlamaktadır.

 

Pegasus uçak bileti her destinasyona ucakbiletial.org sitemizde.

 Yandex.Metrica