Her Nereye İstersen, Oraya !
"Lider Uçak Firmaları, Günde Yüzlerce Sefer, Ucuz Bilet Satış Sitesi UcakBiletiAl.Org'da!... "

Onur Air Uçak Bileti

Onur Air uçak bileti fiyatları ve Onur Air uçak seferleri için ucakbiletial.org sitemizde arama yapabilirsiniz.

 

Tarihinde pek çok ilki barındıran ve büyük başarılara imza atan Onur Air, Türk Hava Yolu ulaşımının önemli markalarından ve büyük firmalarından biridir. OnurAir bilet fiyatlarında rekabetçi hizmet anlayışını benimseyerek müşterilerine cazip fiyatlar sunarken aynı zamanda uçuş noktasını da her geçen gün arttırarak daha fazla kişiye ulaşmayı amaçlamaktadır. İlk uçuşunu 1992 yılında yapan ve o günden bu yana hizmet kalitesini her uçuşunda bir üst kademeye taşımayı başaran firma bugün 5027 koltuk kapasitesi ile iddiasını gözler önüne sermektedir.

 

Onur Air uçakları arasında 356 yolcu kapasiteli 4 adet Airbus A330 model tipi uçak yer alırken 9 adet 220 yolcu kapasiteli Airbus A321 uçak ve 180 yolcu kapasiteli 9 adet Airbus A320 yolcu yer almaktadır. Toplamda filosunda 22 uçak barındıran Onur Air bu sayede 5 bin 27 koltuk kapasitesi ile hizmet vermeyi sürdürmektedir. Onur Air tarifeler için 19 farklı merkez sunup bu merkezler üzerinden farklı noktalara uçuş seferleri düzenlemektedir.

 

Temmuz 1992 yılında ikinci uçağını alan ve 1993 yılında üçüncü uçağını alarak büyük bir hızla yükselmeyi sürdürmüş yaşanan ekonomik kriz döneminde de başarılı yatırımları ile büyüyerek çıkmayı başarmış ve Türk ekonomisine istihdam desteği vermeyi sürdürmüştür. Sık sık hava yolu uçuşunu tercih eden müşterileri için Onur Extra uygulamasını hayata geçiren firma bu sayede müşterilerine gerçekleştirdikleri her uçuşta puan kazanma ve kazandıkları bu puanlar ile daha sonra bedava uçma fırsatı vermektedir.

 

Türkiye’nin en cömert hava yolu programı sloganı ile hayata geçirilen projeye ilk kez katılan herkese bin puan hediye olarak verilmekte ve bu programa katılan kişilerin sınırsız koltuk kontenjanından yararlanarak mutlaka istedikleri her tarihte ve seferde yer bulmalarına olanak sağlanmaktadır. Uçuş seferlerinin yanı sıra dileyen kişiler için Onur Air araç kiralama desteğinde de bulunmakta, uçak bileti fiyatları içinde ekonomik seçenekler sunarak yine erken rezervasyon yaptırılması durumunda çok daha düşük fiyatlar ile ucuz uçak bileti satın alınmasına izin vermektedir. Konforlu uçuş keyfi ve ekonomik fiyatlar ile Onur Air sizin de vazgeçilmeziniz olacaktır.

 

AnadoluJet uçak bileti her destinasyona ucakbiletial.org sitemizde.

 Yandex.Metrica