Her Nereye İstersen, Oraya !
"Lider Uçak Firmaları, Günde Yüzlerce Sefer, Ucuz Bilet Satış Sitesi UcakBiletiAl.Org'da!... "

Milano Uçak Bileti

Milano uçak bileti fiyatları ve Milano uçak seferleri hakkında detaylı bilgi için www.ucakbiletial.org sitemizde arama yapınız.

 

Milano’da Yaşam: Milano; Kuzey İtalya’da Lombardia’nın Göller Bölgesine yakın konumdadır. Modanın kalbi Milano’da atar. Sanayi açısından oldukça gelişmiş ve zengindir. Özellikle dünya çapında ün kazanmış İtalyan tekstil markalarını burada bulabilirsiniz.

 

Milano’nun Müzeleri:Milano Bilim ve Teknoloji Müzesi gezilip keşfedilmeye değer bir müzedir.

 

Milano’da Neler Yapılır?Milano’ya ayak bastığınızda yapmanız gereken ilk birinci program, şehrin simgesi olan Milano Katedrelani görmek olmalıdır. Büyüleyici görüntüsü ile sizi kendisine hayran bırakacak, dış görüntüsü harika detaylarla işlenmiş tarihi bir yapıttır. Katedralin içerisinde Rönesans döneminden kalma eserler ve tablolar ile tarihin kokusunu içinize çekebilirsiniz. Ayrıca ünlü Leonardo Heykelinin de resmini çekmeyi sakın unutmayın.

 

Milano’da Alışveriş Keyfi:Yine Milano deyince ilk olarak akıla alışveriş gelmektedir. Modanın kalbinin attığı şehirde, ünlü İtalyan markalarına uğrayarak, alışverişin ve modanın rüzgârına kendinizi kaptırabilirsiniz. Özellikle ünlü Vittorio Emanuelle II meydanında bulunan kapalı çarşıda dünyaca ünlü markaların mağazaları mevcuttur.

 

Milano’da Yemek Çeşitleri ve Restoranlar:İtalya’da bilindiği üzere makarna yemeden dönülmez. Yani makarnası ile adını dünyaya yazdırmış bu şehirde lezzetli, birbirinden farklı İtalyan makarnaları ile gözünüzü ve midenizi şenlendirebilirsiniz. Cappucino ve Tiramisu yine İtalya ile özdeşleşmiş olan nefis lezzetler arasında. Bu ikilinin lezzetini kaçırmamanız tavsiye olunur. Bunun yanı sıra incecik pizzalarıyla meşhurdur.

Aynı zamanda lazanyada yine “en” ler arasında yer almaktadır. Eğer ki ev yapımı makarnalardan satın alıp, bu eşsiz lezzetleri kendi mutfağınıza katıp, pişirmek istiyorsanız, Napoli’ye uğrayıp bol çeşitli ve uygun fiyatlı ev yapımı makarnalardan satın alabilirsiniz. Zengin bir mutfağa sahip olan bu şehirde yeme – içme konusunda alternatifleri oldukça çok olduğundan dolayı, damak tadınıza uygun lezzetleri keyifle keşfedebilirsiniz.

 

Milano’da Özel Yaşam / Gece Hayatı:Milano’da gece hayatı oldukça renkli ve eğlencelidir. Çeşitli kesimlere hitap eden, birçok gece kulüpleri vardır. Özellikle ünlülerin uğrak yeri olan Clup Hollywood modern bir gece kulübüdür. Aynı zamanda yine ünlülerin uğrak mekânı olan, Club Toquevill ve Plastic Club’de tanınmış gece kulüplerindendir. Disco, bar ve restoranı bir arada bulabileceğiniz Casablanca Cafe’de de güzel vakit geçirebilirsiniz. Gece mekânları oldukça çok olan bir şehirdir.

 

İstanbul Milano uçak bileti fiyatları için en uygun seçenekler ucakbiletial.org sitemizde.

 Yandex.Metrica