Her Nereye İstersen, Oraya !
"Lider Uçak Firmaları, Günde Yüzlerce Sefer, Ucuz Bilet Satış Sitesi UcakBiletiAl.Org'da!... "

Hurgada Uçak Bileti

 Hurgada uçak bileti fiyatları ve  Hurgada  uçak seferleri hakkında detaylı bilgi için www.ucakbiletial.org sitemizde arama yapınız.

 Hurgada Müzeleri:

Kum Müzesi: Bu müze şehre yeni bir hareketlilik getirmiştir. Birçok Heykeltıraş sudan ve kumdan hazırlamış oldukları eserleri bu müzede sergilemektedir. Sergilenen eserlerin konusunu daha çok fantastik ünlüler, dünya tarihi, mitoloji ve sinema oluşturmaktadır. Mutlaka görülmesi gereken bir yerdir.

Marine biyoloji müzesi de özellikle biyologların sık ziyaret ettiği bir müzedir. Biyolojiye merakı olanlar için bu müze bulunmaz bir fırsattır.

 Hurgada’da Neler Yapılır?

Hurgada, daha çok su altı dünyası ile kendini ön plana çıkaran bir şehirdir. Dalış sporlarına meraklı olan ziyaretçiler için mükemmel bir yerdir. Bu şehirde birçok dalış kulübü vardır. Ayrıca denizi ve plajda güneşlenmeyi sevenler, bu şehirde mevcut bulunan çok sayıda plajda denizin ve kumun tadını çıkarabilirler. Ayrıca Hurgada’ya 45 km mesafede bulunan Soma Bay, bu şehri ziyaret eden turistlerin akınına uğramaktadır.

Soma Bay, resif dalışı, deniz ve uçurtma sörfü, rüzgâr sörfü ve açık hava sporlarında birçok imkâna sahiptir. Fuar ve festival severler için ideal bir şehirdir. Her yıl düzenlenen Triatlon isimli yarışma, ekim ayında düzenlenen yat yarışları ve su kayağı festivalleri, Hurgada uluslararası festivallerine katılmayı yapacaklarınız listesine ekleyebilirsiniz.

Hurgada’da Alışveriş Keyfi:

Hurgada şehri, birçok zanaat atölyesine sahiptir. Bu zanaat atölyelerinde üretilen ürünler alışverişin ilgi odağıdır. Ayrıca şehir, antika severler için çok çeşitli antika ürünlere de ev sahipliği yapar. Hurgada da Marine Bulvarı, Marina Çarşısı ve Sekalla High önemli alışveriş merkezleridir.

 Hurgada’da Yemek Çeşitleri Ve Restoranlar:

Hurgada, Kızıldeniz’e kıyısı olan bir şehirdir. Bu nedenle şehirde balıkçılık gelişmiştir ve çok sayıda balık restoranı vardır. Bu restoranlarda tercih etmiş olduğunuz balığınızı, damak zevkine göre hazırlatma imkânı bulabilirsiniz. Şehirde çok sayıda fast-food, batı mutfağı ve oryantal yemek üzerine restoran vardır. Ayrıca Marina Bulvarı civarında çeşitli ülkelere ait damak lezzetlerini sunan çok sayıda lüks restoran vardır.

 Hurgada’da Özel Yaşam Ve Gece Hayatı:

Hurgada’da gece yaşamının tadı daha çok marina çevresinde çıkmaktadır. Marina’da bulunan Sound Beach Bar’da haftanın her günü farklı tarzda eğlenceler düzenlenmektedir. Ayrıca Papas Bar, Hed Kandi Beach Bar tercih edilecek diğer yerler arasındadır.
İstanbul  Hurgada uçak bileti fiyatları için en uygun seçenekler ucakbiletial.org sitemizde.

 Yandex.Metrica