Her Nereye İstersen, Oraya !
"Lider Uçak Firmaları, Günde Yüzlerce Sefer, Ucuz Bilet Satış Sitesi UcakBiletiAl.Org'da!... "

Bora Jet Uçak Bileti

Bora Jet uçak bileti fiyatları ve Bora Jet uçak seferleri için ucakbiletial.org sitemizde arama yapabilirsiniz.

 

Bölgesel hava yolu şirketleri arasında yer alan Bora Jet İstanbul merkezli uçuşlar için hizmet veren özel bir hava yolu firmasıdır. Bora Jet’i diğer hava yolu firmalarından ayıran en önemli farklardan biri de ikramların birçoğunun ücretsiz olmasıdır. Bunlara ek olarak geniş koltuk aralıkları, deri koltuklar ve üstün güvenlik önlemleri de hava yolu şirketleri arasından seçim yapmak isteyen kişilerin ilk tercihi olmayı başarmaktadır. Firmada çalışan pilotlar uzun uçuş süreleri ile güvenlikli bir uçuşu garanti altına alırken farklı pek çok noktaya uçuş gerçekleştiren Bora Jet bu sayede hem daha güvenli hem de daha kısa süreli yolculuk imkanı ile sizi sevdiklerinize kavuşturuyor.

 

Firma iç hat uçuşlarında 15 kg. ücretsiz bagaj hattı tanırken dış hat uçuşlarında ise 20 kg. ücretsiz bagaj hakkı vermektedir. Bu ağırlıkların aşılması durumunda ise fazla bagaj ücreti ödenmesi gerekmektedir. Firmanın bu durumlarda talep ettiği fazla bagaj ücreti ise iç hat uçuşlarda kilogram başına 5 lira, dış hat uçuşlarda ise 14 liradır. Borajet aile indirimi gibi farklı pek çok kampanya düzenleyerek yolcularının çok daha düşük fiyatlarla uçak yolculuğu yapmalarını sağlamaktadır.

 

Bebek ile uçak yolculuğu yapmak isteyen kişiler için Borajet 2 yaş sınırlamasını getirmekte olup 3 yaşından gün alan ve 13 yaşından gün almamış olan kişileri ise çocuk yolcu olarak kabul etmektedir. Ancak 2 bebek ile yolculuk edecek olan kişilerin mutlaka 2 yetişkin ile seyahat etmeleri gerekmektedir. Yani örnek vermek gerekirse anne sadece 1 bebek ile yolculuk etmekte olup 2 bebek ile yolculuk edecek annenin yanında uçuş güvenliği kuralları gereğince en az 1 yetişkin daha olması yasal zorunluluk olarak kabul edilmektedir.

 

Borajet uçakları arasında 100 yolcu kapasitesine sahip olan Embraer E190 yer alırken buna ek olarak genelde VİP uçuşları için kullanılan 8 yolcu kapasiteli Hawker 900 XP ve 8/19 yolcu kapasiteli Bombardıer Global XRS uçağı yer almaktadır. Bora Jet uçaklarının güvenirlikleri sürekli olarak denetlenmekte olup aynı zamanda pilotları da düzenli kontrollerden geçirilmekte ve uçak bakımlarına da büyük özen gösterilmektedir.

 

BoraJet uçak bileti her destinasyona ucakbiletial.org sitemizde.

 Yandex.Metrica