Her Nereye İstersen, Oraya !
"Lider Uçak Firmaları, Günde Yüzlerce Sefer, Ucuz Bilet Satış Sitesi UcakBiletiAl.Org'da!... "

Bari Uçak Bileti

Bari uçak bileti fiyatları ve Bari uçak seferleri hakkında detaylı bilgi için www.ucakbiletial.org sitemizde arama yapınız.

Siz Hala Bari’ Ye Gitmediniz Mi?

Hala İtalya’nın Bari kentine gitmemiş olanların hepsi, yazımızı okuduktan sonra eminiz ki Bari’yi en kısa zamanda görmek isteyecektir. Bari İtalya’nın Napoli’den sonra en büyük kentidir. Bari bir liman kenti olduğu için özellikle tatil yapmak için de tercih edenler bulunmaktadır. Bari her anlamda gezilip görülmeye değer bir şehirdir.

Bari Müzeleri:

Bari’ ye giden kişiler tatil için bile gitmiş olsalar Bari müzelerini ziyaret etmeden dönmemeleri tavsiyemizdir. Çünkü Bari hem tarihi hem de antik bir kenttir. Özellikle 11. Yüzyıldan kalma kiliseleriyle Bari kenti dikkat çekmektedir. Kiliselerin yanı sıra Museo Archelogico Statale di Altamura, Museo Civico di Altamura, Museo del Territorio Bari’de ki ziyaret edilmesi gereken müzelerin başında gelmektedir.

Bari’de Neler Yapılır:  

Bari o kadar harika bir kenttir ki her sezonda yapılacak ayrı etkinlikleri bulunmaktadır. Eğer yaz mevsiminde Bari’de bulunuyorsanız, güzel plajların tadını çıkarabilirsiniz. Bunun dışında Bari’de at çiftlikleri de bulunduğu için ata da binebilirsiniz. Sinema, tiyatro, müze ve kilise de çok fazla bulunduğu için kültürel etkinlikler anlamında da Bari gezilecek bir kenttir.

Bari’de Alışveriş Keyfi:

 Bari’ ye tatil ya da turistik amaçla giden herkes Bari’de aynı zamanda alışveriş keyfini de çıkarabilir. Bari’ de çeşitli alışveriş merkezleri ve festival alanları bulunmaktadır. Buralardan kendinize harika kıyafetler, takılar, çantalar, ayakkabılar alabilirsiniz. Ayrıca yakınlarınız için de çok hoş hatıra hediyeler bulacağınıza eminiz.

Bari’de Yemek Çeşitleri ve Restoranlar:

 Bari İtalya’nın bir kıyı kenti olduğu için tatmaya değer harika İtalyan yemeklerini yemeden dönülmemesi gereken bir yerdir. El yapımı ekmekler ve makarnalar denenmesi gereken yiyeceklerin başında gelir. Bari’ de bulunan İtalyan restoranlarında mutlaka yöresel yemekler denenip yenmelidir.

Bari’ de Özel Yaşam / Gece Hayatı:

Bari’ de gece hayatı da kesinlikle görülmeye değerdir. Özellikle İtalyan şaraplarının sunulduğu restoranlar, eğlenmek için gidilen gece kulüpleri ve barlar Bari’ de eğlenceli geceler geçirmeniz için sizlere sunulmaktadır. Bari her anlamda gezilip görülmesi gereken İtalya’nın belki de en gidilesi şehirlerindedir. Hala Bari’yi görmediyseniz en kısa zamanda görmenizi tavsiye ederiz.
İstanbul Bari uçak bileti fiyatları için en uygun seçenekler ucakbiletial.org sitemizde.

 Yandex.Metrica