Her Nereye İstersen, Oraya !
"Lider Uçak Firmaları, Günde Yüzlerce Sefer, Ucuz Bilet Satış Sitesi UcakBiletiAl.Org'da!... "

Atlas Jet Uçak Bileti

Atlas Jet uçak bileti fiyatları ve Atlas Jet uçak seferleri için ucakbiletial.org sitemizde arama yapabilirsiniz.

 

Öger Holding tarafından hızla büyüyen hava yolu sektöründe yer almak adına 14 Mart 2001 tarihinde Atlas Jet kurulmuştur. Atlas Jet ilk uçunu ise 1 Haziran 2001 tarihinde sahip olduğu 2 adet Boing yolcu uçağı ile yapmış olup Temmuz 2013 tarihi itibari ile uçak sayısını 4’e çıkarmayı başarmıştır. İlk ruhsatını iç ve dış hatlarda tarifesiz yolcu taşımacılığı ve kargo yük taşımacılığı için alan Atlas Jet 2004 yılının Nisan ayında yeniden Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne başvuruda bulunarak tarifeli uçuşları da lisansına ekleterek büyük bir yapılanmaya gitmeye karar vermiştir.

 

Lisansını yenilemesi ile beraber 2004 yılının Temmuz ayında tarifeli uçuşlara da başlayan Atlas Jet bugün toplamda 18 uçak ile seferlerini sürdürmektedir. Atlas Jet uçakları şunlardır:

 

  • 5 kabin ve 2 kokpit ekibi ile uçan, 126 ekonomi ve 8 business yolcu kapasitesine sahip olan 1 adet A319 yolcu uçağı
  • 6 kabin ve 2 kokpit ekibi ile uçan ve 150 ekonomi ile 8 business yolcu kapasitesine sahip olan 4 adet A320 yolcu uçağı
  • 4 kabin ve 2 kokpit ekibi ile uçan ve 192 ekonomi ile 12 business yolcu kapasitesine sahip olan 13 adet A321 yolcu uçağı

 

İç hat tek yön uçuşlarda bebek yolcular için (yolculuk tarihi itibari ile 3 yaşından gün almamış olan yolcular için geçerli olmak üzere) Atlas Jet bilet fiyatları sadece 10 lira olarak standart ücret tarifesine bağlanmıştır. Atlasjet biletleri için düzenli kampanyalar gerçekleştirilmekte olup bu sayede özellikle de erken tarihte biletini alan yolcularına daha düşük fiyatlarla seyahat etme özgürlüğü tanımaktadır. Atlasjet kargo takip hizmetinin sayesinde kargonuzun nerede olduğu ve ne zaman teslim alınacağı gibi konularda da internet üzerinden takipte bulunmanızı kolaylaştırmaktadır. Firma tarafından normal kargo taşımacılığı hizmetinin yanı sıra tehlikeli madde taşıma hizmeti de verilmektedir. Atlas Jet tüm bunlara ek olarak Adana, Bodrum, İzmir ve Antalya bölgelerinde Türkiye’de bir ilk olan hava alanı ulaşımı için ücretsiz servis hizmeti vermekte ve belirlenen noktalardan yolcularını alarak havalimanına getirmektedir.

 

AtlasJet uçak bileti her destinasyona ucakbiletial.org sitemizde.

 Yandex.Metrica