Her Nereye İstersen, Oraya !
"Lider Uçak Firmaları, Günde Yüzlerce Sefer, Ucuz Bilet Satış Sitesi UcakBiletiAl.Org'da!... "

Antalya Uçak Bileti

Antalya, görünenden farklı bir kenttir yalnızca altın gibi kumları,masmavi denizi, parıl  parıl güneşi yoktur, binlerce senedir yüzlerce medeniyete kucak açmış Akdeniz’in başkentidir. Üstelik bu kent Akdeniz Bölgesi’nin çekim merkezidir. Bir Antalya uçak bileti ile asırlardır onlarca uygarlığa kapı açmış olan kentte Lidyalıların , Romalıların ve Likya hükümdarlığının sihirli topraklarına tanıklık etme şansına erişebilirsiniz.

İzmir Antalya Uçak Bileti Fiyatları

Atlas Jet İzmir Antalya uçak bileti fiyatları genelde hesaplı oluyor , konfor ve hizmet olarakta diğer havayolu firmalarından geri kalır yanları yok.İzmir’de yaşıyorsanız İzmir Antalya uçak bileti ile senenin her ayında Antalya’ya uçabilir, bilhassa soğuk zamanlarda Antalya uçak bileti almak suretiyle kış aylarının dondurucu soğuğunun yurdun dört bir tarafında en yoğun yaşandığı zamanlarda bile, Antalya’da Akdeniz’in ılık ikliminin tadına bakabilirsiniz. Bunun için ise sadece yapmanız gerekli olan İzmir Antalya uçak bileti ile kente inip tüm güzelliklerinin, ayaklarınızın altına serdiği fırsatların tadını çıkarmak olacak.

İSTANBUL ANTALYA UÇAK BILETI

Bir İstanbul Antalya uçak bileti alarak Antalya Hava limanına vardıktan sonra kent turuna  merkezinden start verebilirsiniz. Asırlık Kaleiçi Semti’nde Selçuklu ve Osmanlı zamanlarından kalan ve içinde halen yaşamın tüm hızıyla devam ettiği evleri ve dar Kaleiçi Sokakları’nı keşfedebilirsiniz. Aspendos ,Perge ve Olimpos’ta Roma Dönemi’nin ve Helenistik Dönem’in etkileyici eserlerine tanıklık etme şansınız var.

Bu kente giderken tercih edeceğiniz hava yolu şirketi çok önemli , çünkü hepsi paranızın karşılığını ne yazıkki veremiyor .Özellikle İstanbul Antalya uçak bileti bulmak için sitemizde yapacapınız arama ve sorgulamalarda rekabetin ne kadar üst düzeyde gerçekleştiğinin farkına varabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi İstanbul rotasının vazgeçilmezi THY uçak bileti tercih edilebilir yada bir alt kalite için Anadolu Jet Antalya uçak bileti düşünülebilir. Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet’i takiben Pegasus uçak bileti alınabilir noktadadır .Flypgs olarakta bilinen Pegasus hava yolları Sabancı güvencesi altındadır.

Türkiye’nin tüm kentlerine, senenin her ayında birçok seçenekle ulaşabileceğiniz Antalya’ya bir ucuz uçak bileti alarak ulaşmanız artık çok rahat. Otobüs bileti alarak gelseniz hem vakit kaybı hemde otobüs yolculukları uçak seferlerinden daha riskli istatistikler en fazla kaza riskinin karayollarında olduğunu gösteriyor. Mesela lüks diye kabul ettiğimiz Varan Turizm , Kamil Koç yada Metro Turizm gibi otobüs firmalarından bazılarının fiyatları resmen uçmuş! Uçan burada otobüs firmaları , onlarında uçuş şekli demekki böyle.

Sayısız Onur Air Antalya uçak bileti fırsatından yararlanarak Antalya’nın kendine has Akdeniz Mutfağına ait lezzetleri denemenizi tavsiye ediyoruz.

Aspendos Antik Tiyatrosunda tarihe tanıklık ettikten sonra Saklıkent’te kayak yapma keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.Köprülü kanyonu büyüleyici görüntüsüyle yerli ve yabancı turistlere rafting heyecanı yaşamalarının kapısını açıyor.

Uçak ile seyahatin en keyifli olduğu yerlerden biri olan Antalya’dan birçok uçak firması ile uçulacak Türkiye’nin diğer en turistik yerlerinden birisi de İstanbul’dur. Ucuz İstanbul Antalya uçak biletinizi satın aldıktan sonra uçağa binip İstanbul’a seyahatinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Uçuşların sık yapıldığı  rotalar arasında Adana Antalya ve Ankara Antalya ‘da vardır.Türkiye’de bazı uçuşlar aktarmalı olarak Ankara üzerinden yapılabilmektedir Ankara Antalya uçak bileti en çok satılan biletler arasındadır.

 Yandex.Metrica