Her Nereye İstersen, Oraya !
"Lider Uçak Firmaları, Günde Yüzlerce Sefer, Ucuz Bilet Satış Sitesi UcakBiletiAl.Org'da!... "

AnadoluJet Uçak Bileti

AnadoluJet uçak bileti fiyatları ve AnadoluJet uçak seferleri için ucakbiletial.org sitemizde arama yapabilirsiniz.

2008 yılında Anadolu Jet Türkiye’nin en büyük dünyanın ise 4. büyük hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları tarafından daha ekonomik fiyatlı bilet satılması amacı ile kurulmuştur.  Kurulduğu günden bu yana büyük başarılara imza atarak ülkemizin önemli hava yolu taşımacılığı markalarından biri olmayı başaran Anadolu Jet 5 uçakla başladığı yolculuğunda yakaladığı başarılar ile 26 uçaklık bir filo kurmayı başarmıştır. Kuruluş amacı Ankara’yı Anadolu’da yer alan diğer havayollarına çok daha ekonomik fiyatlarla bağlamak olan Anadolu Jet kuruluş tarihi olan 2008 yılından bu yana sadeleştirilen ilave servislerden elde edilen avantajlar ile herkesin ulaşımda uçaklardan yararlanmasını amaçlamaktadır.

AnadoluJet filo yaşı ile de dikkat çekerken firmanın filosunda 3 adet Embraer 190 model uçak bulunmaktadır. Yolcu kapasitesi 110 olan bu uçaklar güvenirliği ile öne çıkmaktadır. Anadolu Jet uçakları arasında yer alan bir diğer model ise B737-800 aynı zamanda Anadolu Jet’in omurgasını oluşturmaktadır. Çünkü bu uçaktan Anadolu Jet filosu içerisinde toplam 19 adet bulunmaktadır. Bilet almak isteyen kişilerin öncelikle B737-800 oturma planı incelemesinde bulunmaları ve buna göre bilet almaları oturmak istedikleri yeri tam olarak belirlemeleri açısından çok önemlidir. B737-800 yolcu kapasitesi olan 189 kişi ile firmanın yüksek kaliteli hizmetlerinden mümkün olan en yüksek getiriyi elde etmesini desteklemektedir.

Anadolujet B737-700 uçaklarından ise filosuna 4 adet uçak katmış olmakla beraber bu uçakların yolcu kapasitesi 149 kişidir. Havayolu ulaşımını tercih eden kişilere Anadolu Jet uçak biletleri ile büyük kolaylıklar sunmakta ve düşük fiyatlar ile uçak bileti almanın keyfini yaşamalarına olanak sağlamaktadır. Yine geliştirilen Anadolu Jet uçuş emniyeti programı sayesinde sunulan ekonomik fiyatlar yüksek güvenlik önlemleri ile desteklenmekte ve uçuş için firmayı tercih eden her bireyin can güvenliği garanti altına alınmaktadır. Yine bu program dâhilinde işe alınan tüm pilotlar düzenli olarak yaşlarına bağlı olarak belirlenen bir periyod dâhilinde testlere tabi tutulmakta ve uçuş yeterlilikleri sorgulanmaktadır. Uçuş hizmetinin yanı sıra Anadolu Jet kargo hizmeti de bulunmakta olup eşyalarınız güvenilir bir şekilde mümkün olan en kısa sürede adresine ulaştırılmaktadır.

AnadoluJet uçak bileti her destinasyona ucakbiletial.org sitemizde.

 Yandex.Metrica