Her Nereye İstersen, Oraya !
"Lider Uçak Firmaları, Günde Yüzlerce Sefer, Ucuz Bilet Satış Sitesi UcakBiletiAl.Org'da!... "

Abidjan Uçak Bileti

Abidjan uçak bileti fiyatları ve Abidjan uçak seferleri ve saatlerini öğrenebilmek www.ucakbiletial.org ile oldukça basit. İstanbul Abidjan uçak bileti en uygun bizde!

ABİDJAN’A YOLUCULUK…

Fildişi’ nin en eski başkenti olan Abidjan, aynı zamanda Afrika’nın başkenti unvanına sahip olabilecek kadar güzel ve büyük bir şehirdir. Yaklaşık 4 milyon nüfusu olan Batı Afrika şehrinin kozmopolit yapısı ile onlarca milleti içerisinde barındırdığını söyleyebiliriz. Tropikal iklime sahip şehirde yıl boyu kısa ve uzun süreli yağışlar meydana gelmektedir.

Abidjan Müzeleri

Abidjan müzeleri arasında özellikle Ulusal müze ve Güzel sanatlar müzesi son derece görkemli bir yapıya sahip olup oldukça ilgi çekicidir. Ayrıca La Pyramide mutlaka görmeniz gereken yerlerden biridir.

Abidjan’ da Neler Yapılır

Abidjan’ da denize uzanan Lagoon gölü mutlaka gezilmelidir. Sahili ile enfes bir doğa güzelliği olan bu şehirde ayrıca Banco milli parkı ve şehrin merkezinde yer alan Washermen’ s Town ( çamaşırcılar mahallesi ) ‘ de görülmeye değer ilgi çeken mekânlardandır. Kentin en yaşanabilir gelişmiş sokakları olan Plateau, Cocody ve Zone 4 mutlaka gezilmesi ve görülmesi gereken yerlerdendir.

Abidjan’ da Alışveriş Keyfi

En büyük alışveriş merkezi olan Attecoube’ de Fildişi ülkesini yansıtan kültürel el yapımı ürünleri görebilirisiniz. Ayrıca yerel giysiler, özel seramikler, ilginç maskeler ile ahşam ve seramik işçilikleriyle yapılan hediyelik eşyalar tüm yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken şeylerdir. Sevdiklerinize ve dostlarınıza buradan orijinal ve özgün hediyeler alabilirsiniz.

Abidjan’ da Yemek çeşitleri ve Restoranlar

Abidjan’ da yemeklerin içerisinde genellikle tatlı patates ve pirinç yer almakta olup ekmek ve manyokda sıkça tüketilmektedir. Türk toplumuna benzeyen yapısı ile ekmek her öğünde yer almaktadır. Manyok püre halinde olup muz ve crums karışımından meydana gelmektedir. Bu yiyeceklerin yanı sıra deniz kent olması sebebi ile balık son derece ucuz ve boldur. Bu yüzden balık mutfağı oldukça iyi durumdadır.

İstanbul Abidjan uçak bileti için ucakbiletial.org…

Abidjan’ da Özel Yaşam / Gece Hayatı

Gece hayatı ile ünlü olan Abidjan’ da hızlı ve aksiyon dolu geceler yaşayabilirsiniz. Onlarca bar ve cafesi ile canlı müzikler ve gösteriler sizleri beklemektedir. En ünlü mekânları olan Coupe Decale heyecanlı ve keyifli bir zaman geçirmenize yetecektir. Bunun yanı sıra gündüzleri deniz ile olan bütünleşme tüm şehir insanlarının ve turistlerinin yapabileceği aktivitelere hazırdır.

Abidjan uçak bileti almak ve bulmak için www.ucakbiletial.org sitemizi her zaman ziyaret edebilirsiniz.

THY,PEGASUS ve ONURAIR uçak bileti sorgulamak için ucakbiletial.org

 Yandex.Metrica